Předsíňová stěna CM COMO

Tato předsíňová stěna se skládá ze skříně, věšákového panelu, věšáku, skříňky a zrcadla.

Vysoká a úzká skříň Como CM: Uvnitř skříně je jedna polička a pod ní je výsuvná tyč na ramínka. Skříň je vyrobena z lamina v barvě Dub nelson (korpus) a desky MDF v barvě Dub nelson a Bílý vysoký lesk (dvířka). Úchyt je kovový leštěný.

Botník CM08 je neodmyslitelnou součástí moderní předsíňové sestavy Como CM. Úložný prostor tvoří 1 šuplík s pojezdy s pomalým dovíráním a 2 přihrádky na obuv s policí a výklopnými dvířky. Na horní desce je sklo. Celý systém Como CM je vyroben z lamina v barvě Dub nelson (korpusy) a desky MDF v barvě Dub nelson a Bílý vysoký lesk (dvířka). Úchyty jsou kovové leštěné.

Závěsná skříňka CM11 je neodmyslitelnou součástí moderní předsíňové sestavy Como CM. Skříňka má 2 šuplíky s pojezdy s pomalým dovíráním a na horní desce je sklo. Celý systém Como CM je vyroben z lamina v barvě Dub nelson (korpusy) a desky MDF v barvě Dub nelson a Bílý vysoký lesk (dvířka). Úchyty jsou kovové leštěné.

A-Z NÁBYTEK - netkatalog.cz Nábytek - netkatalog.cz

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím