O nás

Kdo jsme?

 

Vítejte na stránkách největšího prodejce nábytku v Moravských Budějovicích (AZ-nábytek, Pavel Ondrák, Moravské Budějovice). Nábytek je umístěn ve třech prodejnách: jedna je v Moravských Budějovicích, dále v Jemnici a Dačicích o celkové ploše 2450m2. Jsme pro Vás schopni zajistit montáž i dopravu nábytku až do Vašeho bydliště.

 

Kde přesně se nacházíme?

 

V Moravských Budějovicích je prodejna na ulici Husova 1499 u letního koupaliště. Prodejna v Jemnici se nachází na ulici Lípová 601 naproti hasičské zbrojnici. Prodejna v Dačicích je na Palackého náměstí 33 v budově České spořitelny.

 

Co nabízíme?

 

Nabízíme veškerý sortiment nábytku – obývací stěny, ložnice, sedací soupravy, dětské pokoje, stoly, židle, postele, kancelářský nábytek, koberce, matrace, rošty, dekorace, bytové doplňky atd. Provádíme také zakázkovou výrobu kuchyní, ložnicí, atd. Odborně vyškolený personál Vám ochotně poradí a nabídne zboží dle Vašeho zájmu.

A-Z NÁBYTEK - netkatalog.cz Nábytek - netkatalog.cz

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím