Sedací souprava BROMO

BROMO je vytvořena s ohledem na praktičnost a styl. Kompaktní design je ideální pro menší prostory, ale zároveň poskytuje dostatek místa pro pohodlné sezení celé rodiny. Díky možnosti levého nebo pravého provedení lze sedací soupravu přizpůsobit konkrétnímu rozvržení vašeho obývacího pokoje. Sedací souprava má čalouněná záda potahovou látkou a je vhodná do prostoru.

Sedací souprava BROMO není jenom o pohodlí, ale i o funkčnosti. Je vybavena rozkládacím systémem pro příležitostné hosty a úložným prostorem pro uložení ložního prádla, knih nebo ovladačů od televize. Takže už se nemusíte trápit s tím, kam všechny ty věci dát!

Oba polohovatelné záhlavníky, které jsou součástí sedačky, vám umožní najít ideální pozici pro relaxaci nebo sledování svých oblíbených filmů. Vlnovcové pružiny v sedáku zajišťují dokonalé rozložení tělesné hmotnosti a tím zaručují dlouhodobý komfort při sezení.

Popis produktu

Rozměry:

Šířka: 260 cm

Délka: 174 cm

 

Výška: 93 cm/110 cm

Výška sedu: 42 cm

Lůžko: 120 x 215 cm

A-Z NÁBYTEK - netkatalog.cz Nábytek - netkatalog.cz

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím